Про компанію

Каблекс-Україна

Вітаємо, шановні друзі!

Компанія «Каблекс-Україна» з 2014 року являється динамічно та інноваційно розвиненим українським виробником кабельно-провідникової продукції.

Наша мета — завжди відповідати Вашим очікуванням та знаходити найкращі рішення для Вас, незалежно від того, наскільки складними або унікальними будуть Ваші запити.

Ми пропонуємо: наші знання, стабільність обслуговування на найвищому рівні та індивідуальний підхід до кожного з Вас.  

Також, ми активно розвиваємо асортимент нашої продукції та системні рішення для Ваших потреб, шукаємо нові шляхи розвитку, вдосконалюємося, стежимо і впроваджуємо нові технології.

Виробництво

На наших складах завжди підтримується широкий асортимент готової продукції та необхідний запас сировини і матеріалів. Таким чином, ми намагаємося зняти частину робочого навантаження з Вас у галузі комплектації та логістичного супроводу, а мінімальні терміни виготовлення та постачання продукції, забезпечуються завдяки системі оперативного планування. 

Завжди до Ваших послуг наші менеджери відділу продажу та технічні спеціалісти. Вони із задоволенням проконсультують та допоможуть Вам у вирішенні технічних питань або у питаннях пов'язаних із застосуванням чи з властивостями продукту. 

Сподіваємося, що наш каталог допоможе Вам зробити правильний вибір.


З повагою,

ПШЕНИЧНЮК Юрій 

директор виконавчий ТОВ «Каблекс-Україна»

Дивитись каталог

Зв'язатися з нами

Контакти компанії Каблекс Юкрейн